Haberler
Hoşgeldiniz !
Web sitemize hoşgeldiniz. Tüm su taşıma işlemleri yapılmaktadır. Lütfen bizimle irtibata geçiniz....Detay...

KULLANMA SUYU ARAÇ İZİN BELELERİ
...Detay...

Su Hayattır.
Su, günümüzün her alanında kullanmak zorunda olduğumuz en büyük hayat enerjimizdir. ...Detay...


ANKET
Web Sitemize Nasıl Ulaştınız ?
Google
Yandex
Yahoo

Ziyaretçi Bilgisi
Bugün
:
337
Dün
:
389
Toplam
:
2.309.363
HAKKIMIZDA
Şirketimiz 1995 yılından bu güne kadar toplu su tüketim yerlerine sağlıklı, hijyenik ve kaliteli içme suyunu açık olarak tankerlerle sunmaktadır.
Şirketimiz çalışmakta olduğu firmalardan daimi olara memnuniyet ve teşekkür temennilerini almakta ve herhangi bir şikayetle karşılaşmamaktadır.

Yaptığımız işin toplum sağlığı ve güvenliği yönünden çok önem arz ettiğinin bilincindeyiz. Bu nedenle çalışmakta olduğumuz firmalarda her zaman temizliğe önem vermekteyiz. Kullanmakta olduğunuz içme suyu depolarının temizliği konusunda uzman personelimiz tarafından periyodik olarak firmamızca ücretsiz yapılmaktadır.

Size teklifiniz sunduğumuz içme suyu’nun kendi kaynaklarından elde ettiği lezzetli ve hafif içimli doğal kaynak suyudur.

Misyonumuz : Doğal kaynak suyunu modern teknoloji kullanarak kaynağından alıp kendi paslanmaz krom tankerlerimizle sağlıklı ve hijyenik olarak sizlere güvenli bir şekilde ulaştırmak.
Vizyonumuz : Firmamızın kalite ve rekabet gücünüen üst düzeye çıkaracak teknoloji kullanarak doğal kaynak suyu taşımı ve dağıtma sektöründe öncülük ve liderlik yapmak.