Haberler
Hoşgeldiniz !
Web sitemize hoşgeldiniz. Tüm su taşıma işlemleri yapılmaktadır. Lütfen bizimle irtibata geçiniz....Detay...

KULLANMA SUYU ARAÇ İZİN BELELERİ
...Detay...

Su Hayattır.
Su, günümüzün her alanında kullanmak zorunda olduğumuz en büyük hayat enerjimizdir. ...Detay...


ANKET
Web Sitemize Nasıl Ulaştınız ?
Google
Yandex
Yahoo

Ziyaretçi Bilgisi
Bugün
:
369
Dün
:
389
Toplam
:
2.309.395
HİZMETLER
Sağlık Bakanlığınca onaylı, özel, paslanmaz, krom tankerlerle gıda güvenliği, kalite, işçi sağlığı güvencesi ve çevre yönetimiyle ilgili tüm yasal mevzuatlar ve standartlara uygun son teknolojik imkanları kullanılarak doldurulan tankerlerimiz kaliteli kaynak suyunu pratik, sağlıklı ve hijyenik koşullarda mevcut depolarınıza doldurarak daha ekonomik ve güvenli bir şekilde kullanımınıza sunmaktadır. Özel işletme, okul, fabrika ve otellere de Gizem Su kendi tanker filosuyla düzenli olarak kaynak suyu hizmeti vermektedir.

Kaynaklar, su depoları, araç tankerleri ve firmalardaki depolar uygun aralıklarla kontrol edilerek dezenfekte işlemi kaynak ve firmamız güvencesinde yapılmaktadır.
Sularımız peryodik olarak kaptaj, isale hattı, dolum tesisi, araçlar ve firmalardaki depolar da dahil olmak kaydıyla sürekli olarak fiziksel, kimyasal ve mikrobiyolojik açıdan kontrol edilir ve sudaki tüm mineraller bozulmadan sağlıklı ve faydalı bir şekilde tüketilmek için Gizem Su güvencesiyle sizlere ulaşır.

HİZMET BÖLGELERİMİZ

Arnavutköy,  Avcılar,  Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir,  Bayrampaşa, Beşiktaş,  Beylikdüzü,  Beyoğlu,  Büyükçekmece, Çatalca,  Esenler,  Esenyurt,  Eyüp,  Fatih,  Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece,  Sarıyer,  Silivri,  Sultangazi,  Şişli, Zeytinburnu,

Tüm İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası Bölgelerine 24 Saat Hizmet Vermekteyiz...